architectenweb.nl - de grootste architectuursite van Nederland

Nieuwe woningen in zee, met eigen koraalrif


home nieuws buitenland Nieuwe woningen in zee, met eigen koraalrif
  • /bin/news/142851_cropped.jpg

  • /bin/news/142856_cropped.jpg

  • /bin/news/142857_cropped.jpg

  • /bin/news/142858_cropped.jpg


31-7-2009 - 14:20
Het Franse designbureau Franck Darnet Design heeft samen met het Amerikaanse bedrijf U.S. Submarine en Karine Rousseau Design Studio een project voor woningen onder water ontwikkeld. Zo is het mogelijk niet op of bij, maar ín de zee te wonen.
Het project heeft de toepasselijke naam H2OME gekregen. De onderwaterwoningen zullen voorzien zijn van drie slaapkamers, een badkamer, een woonkamer en een keuken met een permanent zicht op de zeebodem.

De ontwerpers hebben niks aan het lot overgelaten; zelfs het creëren van een koraalrif in de nabijheid van elke locatie, hoort bij het project. Elke residentie van 340 vierkante meter zal toegankelijk zijn per boot, helikopter of onderzeeër.
De bouw van de eerste woning zal volgens de ontwerpers snel beginnen in het zeegebeid van Belize in Zuid-Amerika. De kostprijs van de woning zou ongeveer tien miljoen dollar gaan bedragen.
Bron/ Beeldmateriaal: Franck Darnet Design

 
trefwoorden:
belize, franck darnet design, H2OME, Karine Rousseau Design Studio, koraalrif, onder water, onderwaterhuis, u.s. submarine, zee, zuid-amerika,
suggest

Trefwoord toevoegen


print   delen


Recente Projecten

alle projecten 
product & project

aanmelden productnoviteiten nieuwsbrief 
Recente
Producten & Materialen

alle producten & materialen 
Volg ons op LinkedInMeld je aan voor de architectenlunch 
AWMDeze maand in Architectenweb Magazine
NieuwsbriefOntvang wekelijks het laatste bouw- en architectuurnieuws!


aanmelden
BookstoreRecente architectuur- en designboeken
Hoofdsponsors Architectenweb: (overzicht alle sponsors)
Copyright Architectenweb BV © 2001-2010