Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff
Copyright: Baars & Bloemhoff

Transitions-expositie succes in Milaan

25 april 2016, 13:02
Tijdens de afgelopen Milan Design Week heeft Baars & Bloemhoff de expositie Transitions gepresenteerd in het designdistrict Ventura Lambrate. De onderneming kijkt uitermate tevreden terug op zijn eerste deelname aan het designevenement.

Met de expositie Transitions was Baars & Bloemhoff te vinden in het hart van de design-wijk Lambrate, temidden van onder andere de presentaties van vele jonge, talentvolle designers. “We kunnen terugkijken op een geweldige eerste deelname”, aldus Baars & Bloemhoff.

“We zijn daarom ook heel trots op onze samenwerking met de zes Nederlandse ontwerperstusio’s Visser & Meijwaard, OS&OOS, Lex Pott, Mieke Meijer, Michiel Martens en De Intuïtiefabriek”, laat het bedrijf weten. “Zij hebben onze materialen tot fantastische producten getransformeerd.”

Vervolg op DDW
Baars & Bloemhoff heeft de genoemde ontwerpers benaderd met de vraag om een ontwerp te maken op basis van zijn brede assortiment decoratieve materialen. Dit resulteerde in de expositie Transitions, die een groot succes was tijdens de Dutch Design Week (DDW) 2015.

“We zochten destijds met Transitions bewust het experiment op en daagden de geselecteerde ontwerpers uit om vanuit een ander perspectief onze materialen te onderzoeken”, zo legt de onderneming uit. “De unieke kenmerken van deze materialen worden daardoor in toegepaste producten zichtbaar.”

Door het succes tijdens de DDW besloot Baars & Bloemhoff om het werk ook te presenteren op de Milan Design Week, het grootste design evenement ter wereld. De Intuïtiefabriek heeft hiervoor een nieuw expositieontwerp ontwikkeld.

Vernoeming
Volgens Baars & Bloemhoff mocht de expositie zich opnieuw in veel belangstelling verheugen: “Veel interieurbouwers, ontwerpers, architecten en pers hebben we kunnen verrassen en informeren over de diverse mogelijkheden die wij kunnen bieden.”

“Zo hebben we een vernoeming gekregen voor excellence in design 2016 door Archiproducts”, aldus Baars & Bloemhoff. “Verder hebben we zelf ook Milaan doorzocht op zoek naar nieuwe trends en materialen om de ontwerper van dienst te kunnen zijn om hierop in te kunnen spelen.”

Gerelateerde nieuwsberichten

Andere nieuwsberichten

BDG geïnspireerd door opzet dorp voor ontwerp internationale schakelklas Ter Apel

30 oktober, 3:18

Harvey Otten/XOOMlab en Ruimtemaken completeren met Kickstart transformatie bedrijventerrein tot woonwijk

30 oktober, 1:31

Gebiedsontwikkeling Westerpark West in Amsterdam voltooid

30 oktober, 12:11

Gouden Piramide 2026 naar renovatie De Nederlandsche Bank

30 oktober, 11:08

Amsterdam tendert twee gebouwen in Kenniskwartier op de Zuidas

30 oktober, 4:21

ASML draagt honderd miljoen bij aan Rijksmuseum Eindhoven

30 oktober, 2:24

Flevoland investeert miljoenen in nieuwe buitendijkse haven Urk

30 oktober, 9:00

Veengebieden liggen er slecht bij, ziet Rekenkamer

29 oktober, 1:16

'TU/e weigert openbaarmaking rapport sociale onveiligheid'

29 oktober, 9:32

Kabinet trekt half miljard uit voor bescherming tropisch bos

28 oktober, 2:44
KUBUS | Specialist in Archicad
SAPA
Reynaers Aluminium Nederland
Jansen
SAB-profiel bv
Aliplast Aluminium Systems
Kingspan Light + Air
ALUCOBOND®
Caparol
Tarkett BV
Novastruct (voorheen Kawneer)
Grohe Nederland B.V.
Malaysian Timber Council
OCS | Office Cabling Systems
Swisspearl Nederland
Forster Nederland N.V.
Sempergreen
Houthandel van Dam
Aluprof Nederland BV
QbiQ Wall Systems
Forbo Flooring
Schüco Nederland
Amtico Flooring
Cedral
Sto Isoned bv
Triflex bv
Gorter Luiken BV
wienerberger
DUCO Ventilation & Sun Control
BEWI IsoBouw
ROCKWOOL B.V.
Mview+
Rockfon (ROCKWOOL B.V.)
Gira Nederland B.V.
Kingspan Geïsoleerde Panelen
GEZE Benelux  B.V.
Renson
Metaglas Groep
ABB | Busch-Jaeger
Jung | Hateha B.V.
Knauf B.V.
Saint-Gobain Glass Benelux
Faay Vianen B.V.
objectflor
Boon Edam Nederland B.V.
Hunter Douglas Architectural
VOLA Nederland BV
Forbo Eurocol Nederland B.V.
EQUITONE gevelpanelen
Holonite B.V.
Kronospan
Tata Steel Colorcoat®
Architectenweb
Over ons
Contact

© 2002 - 2026 Architectenweb BV / Voorwaarden / Privacy / Disclaimer / Sitemap